Biuro dla zespołów hybrydowych to nowoczesna przestrzeń, która łączy tradycyjne biuro z open space’em. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy efektywne miejsce pracy, które odpowiada na potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców i ich pracowników. System pracy hybrydowej pojawił się kilka lat temu i zostanie z nami na dłużej. Jak wygląda biuro dla zespołów hybrydowych? Jakie potrzeby mają pracownicy pracujący hybrydowo? W jaki sposób chillispaces.com efektywnie organizuje biura dla zespołów hybrydowych?

Jak wygląda biuro dla zespołów hybrydowych?

Kiedyś codzienność pracowników biurowych wyglądała inaczej. Poranna podróż do biura, start 9:00 rano, przegląd maili. Potem szybka kawa, praca, lunch, wymiana zdań z innymi współpracownikami. Na zakończenie planowanie kolejnego dnia i powrót z biura do domu w godzinach popołudniowych. W latach 60-tych ubiegłego wieku pracowało się w kilkuosobowych pokojach. W późniejszych latach nastała moda otwartych przestrzeni. Początek XXI wieku to czas pracy na open spacesie, wspólnych spotkań w salkach konferencyjnych i sporadycznej pracy w domu, np. raz w miesiącu. Work at Home był bonusem. Tylko dla najlepszych pracowników.

Rok 2020 wywrócił system pracy do góry nogami. Teraz praca zdalna to norma. Praca w biurze stała się bonusem. Po dwóch latach pandemii tęsknimy i chcemy wracać do biur. Dla takich firm idealne będzie biuro dla zespołów hybrydowych. Część pracowników pracuje w biurze, a druga część w tym samym czasie pracuje zdalnie. Biuro przygotowane dla zespołów hybrydowych to połączenie funkcjonalnych przestrzeni biurowych z nowoczesną technologią. Każdy z pracowników firmy, zarówno ten w biurze, jak i ten w domu, czuje się komfortowo. Infrastruktura informatyczna w przestrzeniach elastycznych pozwala na swobodne prowadzenie webinarów, telekonferencji, spotkań online. Pokoje webinarowe są profesjonalnie wyposażone. W takich warunkach praca to czysta przyjemność. A i inspiracji nam nie braknie. Im ciszej, tym myśli stają się głośniejsze.

Jakie potrzeby mają pracownicy pracujący hybrydowo?

W czasach, kiedy firmy mogą zatrudniać pracowników z całego świata, najważniejsze jest zaaranżowanie przestrzeni biurowej w taki sposób, aby nie ograniczała ludzi. Dostępność do części wspólnych, sal konferencyjnych czy relaks room-ów powinna być elastyczna. Firmy obecnie chcąc się rozwijać, nie planują wiązać się z jedną siedzibą. Największym komfortem jest możliwość pracy w wielu miejscach. W jednej firmie pracownicy mogą być w kilku lokalizacjach, zarówno w kraju, jak i na świecie. Biura dla zespołów hybrydowych oferowane przez chillispaces.com dają taką możliwość. Pracownicy hybrydowi mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni biurowej wtedy, kiedy jej potrzebują. Bezpieczne i zrównoważone środowisko pracy pozwala na poczucie więzi z firmą. Modułowe umeblowanie daje możliwość dopasowania się do potrzeb pracowników. Dowolna konfiguracja ścianek działowych, ustawienia biurek czy szaf idealnie sprawdzi się dla nowoczesnych zespołów hybrydowych. Komfort pracy zapewniają przytulne kuchnie i przestrzenie chilloutowe. Taka przestrzeń elastyczna odpowiada na wszystkie potrzeby pracowników pracujących w zespołach hybrydowych.

W jaki sposób efektywnie organizuje biura dla zespołów hybrydowych?

Model pracy hybrydowej zagościł w nowej rzeczywistości i zostanie z nami na dłużej. W wielu firmach pracuje się w sposób rotacyjny – pracownicy na zmianę korzystają z biura. Rozwiązanie efektywnej organizacji biura dla zespołów hybrydowych może być dodatkowo usługa #cloudoffice.

To właśnie dla takich zespołów oferta sprawdzi się szczególnie dobrze, bo łączy potrzeby zespołu pracującego z różnych miejsc. Jej zaletą jest posiadanie własnego, dedykowanego biura i ograniczenie jego rozmiarów do niezbędnego minimum – wielkość biura można regulować w zależności od potrzeb, a dostęp do niego mogą mieć wszyscy pracownicy. Wynajmując biuro, najemcy mogą korzystać z profesjonalnej serwerowni Chillispaces.com, w której jest miejsce na ich firmowy sprzęt. Operator biura gwarantuje narzędzie do pracy zdalnej – VPN. Dzięki niemu pracownicy pracujący zdalnie na swoich komputerach mogą bezpiecznie podłączyć się do sieci firmowej. Cały zespół hybrydowy ma zapewniony dostęp do firmowych plików i może pracować w oparciu o sieć wewnętrzną. Wysoka jakość redundantnych łączy internetowych zapewnia stabilną i szybką pracę, a dodatkowo nad całością czuwa dział pomoc IT pracujący 24 h na dobę.

Z założenia biuro dla zespołów hybrydowych ma stworzyć różnorodną przestrzeń do pracy. To w niej pracownicy będą najlepiej realizować swoje zadania, bez względu na to, gdzie pracują. Przestrzenie do spokojnej pracy, szybki internet oraz nowoczesne wyposażenie biura zwiększają wydajność pracowników. Pozwalają im się bardziej angażować i współdziałać, pomimo pracy na odległość.

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas