Z przyjemnością informujemy, że od początku listopada w Łodzi ruszyło pierwsze biuro Chillispaces.com w centralnej Polsce. Miasto jest znane z zabytkowych fabryk, które po latach zamieniane są na nowe cele: mieszkalne, handlowe czy właśnie biurowe. Do loftów mamy słabość – więc było pewne, że otworzymy tu kolejny flex office.

Za pierwszą łódzką siedzibę Chillispaces.com obraliśmy Starą Drukarnię przy ul. Gdańskiej 130. Na 2100 mkw. designerskich wnętrz zmieściliśmy 350 biurek, 11 sal konferencyjnych, 6 kuchni, pokoje dla zespołów liczących od 2 do 60 osób oraz cocktail bar i strefę chillout.

Nowoczesne i komfortowe

Biuro w Starej Drukarni jest najbardziej nowoczesną lokalizacją flex office w mieście. 100-letni budynek przy ul. Gdańskiej 130, w którym znajdowała się niegdyś wojskowa drukarnia i tkalnia, po gruntownym remoncie zamienił się w jeden z najbardziej stylowych adresów biurowych w Łodzi, nawiązujących loftowym klimatem do przemysłowej historii miasta.

Na każdym z trzech pięter są kuchnie, sale konferencyjne i różnej wielkości przestrzenie biurowe. Natomiast na pierwszym piętrze znajduje się recepcja i strefa chillout z barem, stołem bilardowym, konsolą, wyświetlaczami oraz wygodnymi kanapami i fotelami. Pomieszczenia zdobią oryginalne detale – ściany wykonane z miedzi, kolorowe grafiki przypominające murale oraz nietuzinkowe dekoracje, np. wiszące drzwi. O komfort pracowników zadbaliśmy także oddając do ich dyspozycji biurka z elektryczną regulacją wysokości, ergonomiczne fotele, klimatyzację, pokoje do drzemek, wygłuszone pokoje do rozmów telefonicznych, wreszcie: drukarki, ekspresy do kawy, lodówki.

Rozwój naszego biznesu w centralnej i północnej Polsce postanowiliśmy rozpocząć od Łodzi, bo to miasto o ogromnym, wciąż nie do końca wykorzystanym potencjale biznesowym. W ostatnich latach w Łodzi pojawiały się przestrzenie coworkingowe i duże tradycyjne inwestycje biurowe. Brakowało jednak oferty w standardzie premium, która dostarczałaby prawdziwie elastycznych rozwiązań, umożliwiających najemcom szybkie reagowanie na rynkowe zmiany. To szczególnie ważne teraz, gdy pandemia motywuje wiele firm do poszukiwania nowych rozwiązań biurowych.

Szybka sieć także w Łodzi

Łódzkie biuro Chillispaces.com, podobnie jak większość pozostałych lokalizacji firmy, dysponuje redundantną siecią światłowodową o prędkości 1000 mb/s. Jest ona dostosowana do wysokich standardów oczekiwanych przez firmy m.in. z branż IT, e-commerce, finansowej czy reklamowej, będącą rzadkością w branży biurowej. Sieć jest poddawana cyklicznym testom bezpieczeństwa przed atakami hakerskimi.

Do momentu otwarcia biura w Starej Drukarni aż 3/4 przestrzeni w zostało wynajęte lub było w zaawansowanych negocjacjach. Obecnie w budynku działają już m.in. najemcy z branży IT, HR i eventowej. Biuro czynne jest 24 godziny na dobę. Zapraszamy!

 

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas