W Chillispaces.com stworzyliśmy dla naszych klientów pakiet usług #cloudoffice – biuro w chmurze. Łączy on zalety pracy zdalnej i pracy w biurze dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. Jest to odpowiedź na zmieniający się model zatrudnienia w czasach, gdy znacznie wzrósł udział pracy z domu. Pakiet ten ma pomóc firmom w elastycznym podejściu do organizacji pracy, wykorzystując nowoczesne rozwiązania informatyczne z zachowaniem zalet posiadania własnego biura.

Dzięki usłudze #cloudoffice możliwa jest sprawna praca w biurze i w domu, wsparcie zarządzania i zapewnienie potrzeb technicznych rozproszonego zespołu, który ma stały dostęp do wewnętrznej sieci firmowej, gdzie zgromadzone są.: dokumenty, zdjęcia, filmy, arkusze kalkulacyjne i inne pliki. Obsługa techniczna Chillispaces.com dba o bezpieczeństwo infrastruktury IT, chmury w redundancyjnej sieci i jakość łączy. Dzięki stałemu dostępowi do przestrzeni biurowej w Chillispaces.com członkowie zespołu mogą decydować jak wygodniej im pracować – czy fizycznie przebywać w biurze i korzystać z dostępnych w nim udogodnień, czy też pracować zdalnie, np. w domu.

Pakiet korzyści 

Wieloskładnikowy pakiet #cloudoffice został tak zbudowany, by pomagać w różnych obszarach działalności firmy. Zapewnia on klientom:

  • kompleksowo przygotowane do pracy biura serwisowane, gdzie obok pokojów biurowych pracownicy do dyspozycji mają: sale konferencyjne, kawiarenki, kuchnie i strefę odpoczynku.
  • przestrzeń w wyposażonych, bezpiecznych serwerowniach, by umieścić w nich swój sprzęt.
  • dedykowaną sieć VPN dla wszystkich pracowników.
  • całodobową opiekę Helpdesk IT czuwająca nad infrastrukturą w biurze, serwerownią i siecią VPN.
  • zapasową, elastyczną powierzchnię biurową dostępną natychmiast wg. potrzeb klienta.

Ostatnim elementem wchodzącym w #cloudoffice są karty klubowe uprawniające do korzystania z wszystkich biur sieci w różnych miastach Polski.

Bezpieczna sieć, wygodne biuro

Model pracy hybrydowej polega na podzieleniu zespołu – część osób pracuje w biurze, część osób w domu. W trakcie pandemii bardzo zyskał on na popularności. W wielu firmach dodatkowo pracuje się w sposób rotacyjny – pracownicy na zmianę korzystają z biura.

To właśnie w takich sytuacjach oferta #cloudoffice sprawdzi się szczególnie dobrze, bo łączy potrzeby zespołu pracującego z różnych miejsc. Jej zaletą jest także posiadanie własnego, dedykowanego biura i ograniczenie jego rozmiarów do niezbędnego minimum – wielkość biura można regulować w zależności od potrzeb, a dostęp do niego mogą mieć wszyscy pracownicy.

Wynajmując biuro, najemcy mogą korzystać z profesjonalnej serwerowni Chillispaces.com, w której jest miejsce na ich firmowy sprzęt. Jako operator biura gwarantujemy narzędzie  – VPN. Utrzymujemy je, dzięki czemu sprzęt klienta, np. komputer może być podłączony do sieci firmowej w bezpieczny sposób.

Cały rozproszony team ma zapewniony dostęp do firmowych plików i może pracować w oparciu o sieć wewnętrzną. Wysoka jakość redundantnych łączy internetowych zapewnia stabilną i szybką pracę, a dodatkowo nad całością czuwa dział pomoc IT pracujący 24 h na dobę.

W profil najemcy usługi #cloudoffice wpisują się więc: biura projektowe, finansowe, księgowe, software house, IT, e-commerce, redakcje, agencje reklamowe i PR, domy mediowe, firmy doradcze, web development, startupy i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas