Krakow Dajwor

Krakowski Kazimierz, ul. Dajwór, czerwona, ceglana kamienica. Tam w 2004 r. otworzyliśmy pierwsze biuro Rise.pl i pierwsze w Krakowie biuro wirtualne. Zamiast cooworkingu używaliśmy terminu hot desking, a biur serwisowanych nie widzieliśmy nawet na horyzoncie naszych działań, mimo, że zawsze mocno wybiegaliśmy z planami w przyszłość.
Od tego czasu wiele się zmieniło – my, Kraków, oczekiwania najemców, standard i lokalizacje biur. Nie zmieniło się natomiast nasze zamiłowanie do loftowych przestrzeni i organizowania innym miejsc do pracy.

2600 miejsc pracy

Nabieraliśmy doświadczenia i powiększaliśmy się. Po biurach wirtualnych uruchomiliśmy pierwsze biura cooworkingowe w Krakowie. W wyniku ewolucji powstały biura serwisowane. W Krakowie mamy już 7 placówek – w tym największe biuro serwisowane w Małopolsce o powierzchni 4500 mkw. W roku 2020 powstała nasza nowa marka Chillispaces.com i pierwsze biuro w Łodzi.

Choć rozwijamy się dynamicznie, nie zapomnieliśmy o korzeniach. Staramy się, aby nasze obiekty charakteryzowały się przytulnym i stylowym wnętrzem. Dobrze zorganizowaną i wygodną przestrzenią do pracy. Przyjemną częścią wspólną, która zachęca do złapania chwili oddechu.

Rise.pl i Chillispaces.com to dziewięć biur znajdujących się w trzech miastach: Krakowie, Łodzi i Rzeszowie. Nasze przestrzenie znajdują się w dogodnych lokalizacjach, w centrach miast. Przygotowaliśmy w nich 2600 miejsc pracy i 66 sal konferencyjnych, a łączna powierzchnia biur to ponad 16 000 mkw. Najemcami przestrzeni obok młodych polskich startupów są m.in.: PepsiCo, Savills oraz globalni liderzy branż IT, doradztwa biznesowego i oprogramowania dla biznesu.

Już wkrótce nasi najemcy zagoszczą w biurach w Bydgoszczy i Rzeszowie. W dalszej perspektywie jest także Trójmiasto. Szacujemy, że w roku 2021 powierzchnia biurowa Chillispaces.com przekroczy 31.000 mkw i da łącznie ponad 5000 miejsc do pracy.

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas