Elastyczność to główna cecha biur Chillispaces.com. Naszym celem jest dostarczanie klientom rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, dynamiki biznesu i bieżącej sytuacji. By jeszcze lepiej odpowiadać na te wyzwania, oferta Chillispaces.com poszerzona została o dwa rodzaje kart klubowych – FlexFreedom oraz FlexClub.

Pierwsza z nich skierowana jest do osób, które chcą korzystać z biur okazjonalnie. Druga natomiast to świetne rozwiązanie dla stałych najemców i ich pracowników. Obie uprawniają do korzystania z szeregu korzyści dostępnych w biurach Chillispaces.com. Poznajcie możliwości naszych kart!

FlexFreedom

Karta FlexFreedom to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które nie chcą się wiązać umową najmu i nie potrzebują korzystać z biura każdego dnia. To produkt, z którego duże korzyści z pewnością osiągać będą np.: freelancerzy, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, artyści, szkoleniowcy czy organizacje NGO. W ofercie FlexFreedom odnajdzie się każda osoba, która szuka wygodnego dostępu do ciekawych, cichych, komfortowych i kompletnie wyposażonych miejsc do pracy raz na jakiś czas.

Do dyspozycji najemców w biurze pozostają w tym pakiecie m.in. multimedialne sale konferencyjne, szybki internet, drukarki i skanery, kuchnie, kawiarenki, strefy odpoczynku z konsolami do gier czy stołami bilardowymi. Wnętrza Chillispaces.com mogą być świetnymi przestrzeniami do spotkań z klientami, przeprowadzenia poważnej rozmowy, zebrania zespołu współpracowników, zorganizowania webinariów, szkolenia, przeprowadzenia prezentacji, popracowania w ciszy i skupieniu.

Karta członkowska FlexFreedom to koszt 300 zł netto miesięcznie. W tej cenie nabywca ma możliwość skorzystania z biur Chillispaces 5 razy w miesiącu w godzinach od 9 do 17. Usługa dostępna jest w większości biur Chillispaces.com w Krakowie i Łodzi, a w bliskiej przyszłości także w kolejnych przygotowywanych lokalizacjach – Bydgoszczy i Rzeszowie.

FlexClub

Karty FlexClub stworzone zostały z myślą o stałych najemcach naszych przestrzeni. Oferta ta umożliwia jej użytkownikom dostęp do każdego biura Chillispaces.com zlokalizowanego na terenie Polski. Najemca ma możliwość udostępnienia ich wszystkim pracownikom lub wybranym osobom. Karta FlexClub sprawdzi się w sytuacji, gdy zespół podzielony jest na osoby pracujące w biurze i zdalnie w ramach modelu hybrydowego, a także grup działających rotacyjnie.

Pracownicy posiadający karty klubowe mają dostęp do przestrzeni Chillispaces.com: sal konferencyjnych, urządzeń biurowych i multimedialnych, stref odpoczynku itd. Osoby pracujące zdalnie mogą w wybranym dla siebie terminie odwiedzić biuro, by zorganizować w nim spotkanie, prezentację, szkolenie lub popracować w ciszy. Posiadacze karty mogą także korzystać z biur w innych miastach, np. w trakcie podróży służbowej lub, gdy chcą pracować w innej lokalizacji Chillispaces.com, niż zazwyczaj. Ten tryb pracy otwiera także nowe możliwości dla pracodawców. Siedziba firmy, która wynajmuje przestrzeń np. w jednym z krakowskich biur, może zatrudniać pracownika z innego miasta, gdzie są biura Chillispaces.com, np. z Łodzi i zapewnić mu komfortowe warunki do pracy.

Co jest szczególnie ważne, karty FlexClub są dostępne dla najemców Chillispaces.com za  darmo. Oba rodzaje kart są do nabycia w naszych placówkach, a więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z naszą infolinią.

      

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas