Argon Gdańsk

  • aleja Grunwaldzka 415, 80-309 Gdańsk
  • +48 604 374 919
  • gdansk@chillispaces.com

Dekerta

  • Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków
  • 12-378-42-74
  • diamante@chillispaces.com

Fabryczna Office Park

  • Aleja Pokoju 18, 31-564 Kraków
  • 12-376-42-89
  • fabryczna@chillispaces.com

Galileo

  • Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków
  • 12-376-42-97
  • galileo@chillispaces.com

Imperial

  • Wadowicka 7, 30-363 Kraków
  • 12-376-42-90
  • imperial@chillispaces.com

Królewska

  • Królewska 65a, 30-081 Kraków
  • 12-378-42-86
  • krolewska@chillispaces.com

Kurniki

  • Kurniki 9, 31-156 Kraków
  • 12-376-42-88
  • kurniki@chillispaces.com

Lindego Concept

  • Lindego 1c, 30-148 Kraków
  • 12-378-42-61
  • lindego@chillispaces.com

Preludium Bydgoszcz

Stara Drukarnia

  • Gdańska 130, 90-520 Łódź
  • 728-802-490
  • drukarnia@chillispaces.com

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas