Preludium Bydgoszcz

Lokal Chillispaces w Centrum biurowym Preludium zlokalizowane jest w centrum miasta przy ulicy Ogińskiego 2. Jest to pierwsza taka inwestycja w Bydgoszczy z przestrzenią coworkingową oraz biurami serwisowanymi. Budynek usytuowany jest naprzeciwko Centrum Handlowego Focus Bydgoszcz oraz 2 km od historycznego centrum Bydgoszczy co pozwala na łatwe korzystanie z usług handlowych oraz gastronomicznych. Przed wejściem do biurowca znajdują się przystanki tramwajowe oraz przystanek autobusowy. W biurowcu zostały zastosowane rozwiązania technologiczne przyjazne dla środowiska oraz czynniki natury estetycznej ważne dla kreatywnej i wydajnej pracy takie jak przestrzenne i jasne wykończenia.

Do dyspozycji klientów w biurowcu Preludium na powierzchni 1533 m2 oferujemy:

265 stanowisk pracy
13 sal konferencyjnych
Biura serwisowane
Przestrzeń coworkingową
Wirtualne biuro
Budki telefoniczne
Strefę chill out z bilardem i konsolami do gier
W pełni wyposażoną kuchnię (woda, kawa, soki, herbata)
Wewnętrzny bar i kafeterię
Owocowe środy oraz przekąski w kuchni
Obsługę recepcji
Parking dedykowany oraz parking dla gości

Napisz do nas

  W cenie najmu zyskujesz

  Wyposażone miejsce pracy (biurka i krzesła)
  Dostęp do sal konferencyjnych (rezerwacja online przez e-office)
  Dostęp do budek telefonicznych
  Dostęp do drukarek i skanerów sieciowych
  Dostęp do wyposażonej kuchni i zapasów (woda, kawa, herbata, mleko)
  Wewnętrzna kawiarnia
  Źródło wody mineralnej
  Dostęp do pokoju chillout
  Dostęp do redundantnego internetu
  Sprzątanie codzienne przestrzeni biura
  Media i konserwacja
  Alarm, CCTV, kontrola dostępu
  Obsługa recepcji

  Co mówią nasi Klienci

  caret-down caret-up caret-left caret-right

  W biurze Chillispaces o nic nie trzeba się martwic – od początku biuro jest wyposażone według potrzeb. Także w czasie trwania umowy różne zamówienia są realizowane szybko od segregatora do dodatkowej szafy na dokumenty. Recepcja pracuje na najwyższym poziomie – zawsze można liczyć na uśmiech i na pomoc np. w zorganizowaniu usługi kurierskiej. Nie bez znaczenia jest wygląd biura, ładnie wyposażona kuchnia i ciekawa strefa relaksu dla pracowników.

  Agnieszka Jarska Geo Head Poland w Elevate Services Poland Sp. z o.o.

  Wybór biura Chillispaces w biurowcu Galileo nie był przypadkowy. Biuro usytuowane jest w atrakcyjnej części Krakowa, powierzchnia biurowa jest przestronna i z dużym dostępem do naturalnego oświetlenia. Atmosfera w biurze bardzo ciepła i przyjemna, a obsługa biura profesjonalnie przygotowana. Do wykorzystania w każdej chwili jest kilka sal konferencyjno-szkoleniowych. Całość składa się na bardzo komfortowy poziom pracy.

  Piotr Pachota Peritum

  Chcemy by nasi pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Wierzymy w to, że nowoczesne, wygodne i bezpieczne biuro oraz dostęp do udogodnień mają pozytywny wpływ na efektywność oraz atmosferę w zespole. Ponadto wiele spraw, które musieliśmy organizować samodzielnie, będą teraz obsługiwane przez Chillispaces. Pozwoli nam to skupić się na tym co potrafimy najlepiej – prowadzeniu księgowości naszych klientów 😉

  Anna Grzonkowska Właściciel Tax Office Biuro Rachunkowe