Preludium Bydgoszcz

Lokal Chillispaces w Centrum biurowym Preludium zlokalizowane jest w centrum miasta przy ulicy Ogińskiego 2. Jest to pierwsza taka inwestycja w Bydgoszczy z przestrzenią coworkingową oraz biurami serwisowanymi. Budynek usytuowany jest naprzeciwko Centrum Handlowego Focus Bydgoszcz oraz 2 km od historycznego centrum Bydgoszczy co pozwala na łatwe korzystanie z usług handlowych oraz gastronomicznych. Przed wejściem do biurowca znajdują się przystanki tramwajowe oraz przystanek autobusowy. W biurowcu zostały zastosowane rozwiązania technologiczne przyjazne dla środowiska oraz czynniki natury estetycznej ważne dla kreatywnej i wydajnej pracy takie jak przestrzenne i jasne wykończenia.

Do dyspozycji klientów w biurowcu Preludium na powierzchni 1533 m2 oferujemy:

265 stanowisk pracy
13 sal konferencyjnych
Biura serwisowane
Przestrzeń coworkingową
Wirtualne biuro
Budki telefoniczne
Strefę chill out z bilardem i konsolami do gier
W pełni wyposażoną kuchnię (woda, kawa, soki, herbata)
Wewnętrzny bar i kafeterię
Owocowe środy oraz przekąski w kuchni
Obsługę recepcji
Parking dedykowany oraz parking dla gości

Napisz do nas

  W cenie najmu zyskujesz

  Wyposażone miejsce pracy (biurka i krzesła)
  Dostęp do sal konferencyjnych (rezerwacja online przez e-office)
  Dostęp do budek telefonicznych
  Dostęp do drukarek i skanerów sieciowych
  Dostęp do wyposażonej kuchni i zapasów (woda, kawa, herbata, mleko)
  Wewnętrzna kawiarnia
  Źródło wody mineralnej
  Dostęp do pokoju chillout
  Dostęp do redundantnego internetu
  Sprzątanie codzienne przestrzeni biura
  Media i konserwacja
  Alarm, CCTV, kontrola dostępu
  Obsługa recepcji

  Co mówią nasi Klienci

  caret-down caret-up caret-left caret-right

  W biurze Chillispaces o nic nie trzeba się martwic – od początku biuro jest wyposażone według potrzeb. Także w czasie trwania umowy różne zamówienia są realizowane szybko od segregatora do dodatkowej szafy na dokumenty. Recepcja pracuje na najwyższym poziomie – zawsze można liczyć na uśmiech i na pomoc np. w zorganizowaniu usługi kurierskiej. Nie bez znaczenia jest wygląd biura, ładnie wyposażona kuchnia i ciekawa strefa relaksu dla pracowników.

  Agnieszka Jarska Geo Head Poland w Elevate Services Poland Sp. z o.o.

  Od wielu lat działamy właśnie w tego typu miejscach jak Chillispaces. Przez lata poznaliśmy wiele firm w takich miejscach oraz nawiązaliśmy prywatnie wiele przyjaźni co też potrafiliśmy przekuć w dłuższej perspektywie na klientów na usługi oferowane przez nasze marki. Przede wszystkim doceniamy ludzkie podejście do firm. Nigdy nie czuliśmy się tu jako typowy kolejny klient korporacji tylko traktowani byliśmy jak jedna konkretna firma. Kolejną bardzo ważną rzeczą dla nas była lokalizacji i reprezentatywność miejsca, wszystko mamy tu pod ręką (poczta, dworzec, galeria) oraz nasze lokale są w pobliżu. Bardzo istotne dla nas są również bezpłatne dostępy do salek wszelakich konferencyjnych. Ze względu na specyfikę naszego biznesu, na miejscu mamy część administracyjną oraz w każdym lokalu funkcjonuje manager potrzebowaliśmy miejsca gdzie możemy odbywać spotkania między różnymi działami, planować produkt i ulepszenia więc te salki dają nam taką możliwość.

  Rafał Biniek CEO BBrands

  Biuro serwisowane na chwilę obecną to świetna opcja dla naszej firmy. W tym roku postawiliśmy na rozwój i zmianę strategii, więc musimy zaangażować 100% sił w reorganizację działów i struktur firmy. Dzięki obsłudze Chillispaces nie musimy zatrzymywać prac na walkę z problemami codzienności biurowej jak brak papieru w drukarce czy zepsuty ekspres.  Zaoszczędzony czas pozwala nam skoncentrować się na powierzonych zadaniach i obsłudze klienta. Recepcja w budynku przejmuje od nas również pełną obsługę administracyjną związaną z odbieraniem paczek i listów ,dzięki czemu możemy przerzucać naszych pracowników do zadań w terenie bez obawy, że ważna korespondencja nie trafi do naszych rąk. Polecam wszystkim firmom, a w szczególności tym które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na pracownika zajmującego się zapewnieniem pełnej obsługi w zakresie administracji i gaszeniu biurowych pożarów.

  Jarosław Juszczyk Santier

  Wybór biura Chillispaces w biurowcu Galileo nie był przypadkowy. Biuro usytuowane jest w atrakcyjnej części Krakowa, powierzchnia biurowa jest przestronna i z dużym dostępem do naturalnego oświetlenia. Atmosfera w biurze bardzo ciepła i przyjemna, a obsługa biura profesjonalnie przygotowana. Do wykorzystania w każdej chwili jest kilka sal konferencyjno-szkoleniowych. Całość składa się na bardzo komfortowy poziom pracy.

  Piotr Pachota Peritum

  Zdecydowaliśmy się skorzystać z biur serwisowych Chillispaces ze względu na idealnie dopasowaną do naszych potrzeb ofertę oraz wspaniałą lokalizację w centrum historycznym i komunikacyjnym Krakowa. Współdzielimy z Chillispaces tą samą pasję do zwiększenia komfortu pracy zespołu naszych profesjonalistów, który z kolei przekłada się na lepsze usługi na rzecz naszych Klientów. Niemniej ważne, we współpracy z Chillispaces jest też to, że dynamicznie reagujemy na zmiany zachodzące w otaczającej nas rzeczywistości, co czyni tę współpracę bardziej efektywną.

  Andrzej Morawski CEO Xelto Digital

  Jedną z kluczowych kwestii w wyborze Chillispaces z pewnością jest lokalizacja. Do biura można dotrzeć zarówno tramwajem, jak i autobusem, jest możliwość zaparkowania samochodu – w przypadku mojej działalności biznesowej to ważne atuty. Cenię sobie także profesjonalną i miłą obsługę klienta, dzięki niej nasza współpraca świetnie się układa, a ja mogę skoncentrować się na swoich obowiązkach. Przestrzeń coworkingowa spełnia wszystkie moje oczekiwania, pozwala na komfort pracy, regularne spotkania biznesowe – taka wygoda nie zawsze jest oczywista, a Chillispaces świetnie dba o to, aby stworzyć możliwie najlepsze warunki dla firm i freelancerów.

  Grzegorz Patyk Polyland Sp. z o.o.

  Korzystamy z Chillispaces od początku swojej działalności ponieważ oferuje przestrzeń biurową, szkoleniową, konferencyjną w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie. Atmosfera jest przyjazna, czujemy się swobodnie. Osoby obsługujące sekretariat są pomocne, wyrozumiałe. W ramach miesięcznego abonamentu mamy zagwarantowane wszelkie niezbędne dla prowadzenia biznesu warunki. Chillispaces rozwija się, rozbudowuje swoją ofertę, dostosowuje warunki współpracy do standardów rynkowych. Wykazuje wyrozumiałe i elastyczne podejście do potrzeb i możliwości firm, szczególnie w czasie pandemii.

  Aneta Januszko Szakiel Właściciel BIAN

  O wyborze Chillispaces jako nasze biuro zdecydowała dogodna lokalizacja z parkingiem ale także warunki do pracy czyli cisza i spokój oraz dostęp do szybkiego internetu.

  Aleksander Stefan Stecykl Spółka z o.o.

  Możliwość korzystania z biur Chillispaces dała nam swobodę pracy – mimo pandemii i ograniczeń jakie się z nią wiążą, pracownicy mają możliwość bezproblemowego korzystania z wszystkich udogodnień jakie daje nam biuro serwisowane. Niezwykle cenna dla naszych pracowników jest możliwość korzystania z wszystkich biur jakie oferuje Chillispaces.

  Katarzyna Skiba Underscore Marketing

  Chcemy by nasi pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Wierzymy w to, że nowoczesne, wygodne i bezpieczne biuro oraz dostęp do udogodnień mają pozytywny wpływ na efektywność oraz atmosferę w zespole. Ponadto wiele spraw, które musieliśmy organizować samodzielnie, będą teraz obsługiwane przez Chillispaces. Pozwoli nam to skupić się na tym co potrafimy najlepiej – prowadzeniu księgowości naszych klientów 😉

  Anna Grzonkowska Właściciel Tax Office Biuro Rachunkowe

  Takiej przestrzeni jak ta szukałam już jakiś czas. Zależało mi dokładnie na takim koncepcie. Po 20 latach pracy na home office, zapragnęłam wyjść do ludzi. Chciałam przynależeć i tworzyć społeczność, poznać nowych ludzi. Zależało mi by mieć swoje biuro, ale nie zamknięte w czterech ścianach. Tutaj poza swoim biurem mam wspólną przestrzeń, pyszną kawę, sale konferencyjne, pomoc ze strony recepcji, ekipę sprzątającą, nowoczesne wnętrza. Przychodzę konstruktywnie pracować, dzięki czemu udaje mi się zachować podział między pracą a rodziną. Duży wpływ na moją decyzję miała nauka zdalna syna. Teraz każde z nas ma swoją przestrzeń. To była najlepsza decyzja minionego roku - zyskałam ogromny komfort pracy, poczucie spokoju, więcej wolnego czasu, harmonię między pracą a domem.

  Magdalena Kawczyńska MagMal

  Zdecydowaliśmy się na biuro Chillispaces w Starej Drukarni ze względu na odpowiednią lokalizacje, wysokiej jakości wykończenie wnętrz oraz nowoczesny design biura. Ważna dla nas była również elastyczność oferty i możliwość powiększenia w kolejnych etapach rozwoju naszej firmy. Ergonomiczne stanowiska pracy również przypadły nam do gustu.

  Tymoteusz Wysocki Vizlib Polska

  Po długich poszukiwaniach ostatecznym wyborem był Chillispaces. Jednym z głównych czynników, którymi się kierowaliśmy, była elastyczność, jaką oferuje nam firma. Obecnie Godel posiada własną, wyodrębnioną przestrzeń, natomiast sam budynek daje nam dużą elastyczność i możliwość rozbudowy w przyszłości. Dodatkowo industrialny wystrój, doskonała obsługa po stronie Chillispaces, a także dobra lokalizacja to atuty, które były widoczne od samego początku.

  Sylwia Skorupka Godel Technologies

  Dla mnie cowork w Chillispaces to idealne rozwiązanie, które łączy w sobie znakomite warunki lokalowe, przyjazną przestrzeń oraz udogodnienia w postaci salek konferencyjnych, budek telefonicznych, pysznej kawy i uśmiechu koleżanek zarządzających biurem. Możliwość skorzystania z tego o każdej porze sprawia, że opcja ta idealnie wręcz odpowiada na moje potrzeby. Dodatkiem do tego była możliwość poznania ciekawych osób, wymiany doświadczeń i zawarcia fajnych znajomości. Myślę, że to w dużej mierze dzięki decyzji o pracy w coworku uniknąłem frustracji, która towarzyszy wielu moim znajomym zmuszonym pracować z domu, bez kontaktu z innymi ludźmi, na niewygodnym krześle i stoliku kuchennym.

  Marcin Opoka Prawo Finanse Podatki

  Jestem CTO (Chief Technology Officer) w firmie Futurehome AS, z siedzibą główną w Norwegii. Zajmuję się strategią technologiczną firmy oraz rozwojem i utrzymaniem zespołu technologicznego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Chilispaces, ponieważ szukaliśmy biura które będzie tak "agile" jak my, posiadająca wszystkie usługi które normalnie należy zorganizować we własnym zakresie - w pakiecie wynajmu. Ponad to, ma ciekawy "startupowy vibe" którego szukaliśmy.

  Bartosz Sroka CTO Futurehome AS