Galileo

Biuro Chillispaces w Krakowie w budynku biurowym Galileo, znajduje się na ulicy Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków. Od centrum Krakowa należy skręcić w ulice Czarnowiejską i kierować się ciągle prosto przez ulicę Nawojki i Armii Krajowej aż do skrzyżowania z ulicą Przybyszewskiego. Po prawej stronie będą znajdować się 3 wysokie budynki. Należy skręcić w prawo w ulicę Przybyszewskiego i budynek Galileo będzie tuż obok po prawej stronie.

Najbliższy przystanek autobusowy: przystanek Przybyszewskiego (5 min pieszo) – autobusy 114, 139, 173, 208, 501, 601. Najbliższy przystanek tramwajowy: przystanek Wesele (11 min pieszo) – tramwaje 4, 8, 24.

W nowoczesnym budynku biuro-usługowym Galileo w naszym biurze na powierzchni 1600 m2 do dyspozycji klientów oferujemy:

260 miejsc do pracy
6 sal konferencyjnych
Strefę coworking
Budki telefoniczne do korzystania przez najemców
Strefę chillout z bilardem i konsolą
Wyposażoną kuchnię
Obsługę recepcji
Codziennie w biurze jest dostawca z kanapkami, obiadami do kupienia
Restauracja na parterze
Przy sąsiednim budynku parking rowerowy
Owocowe wtorki

Napisz do nas

  W cenie najmu zyskujesz

  Wyposażone miejsce pracy (biurka i krzesła)
  Dostęp do sal konferencyjnych (rezerwacja online przez e-office)
  Dostęp do budek telefonicznych
  Dostęp do drukarek i skanerów sieciowych
  Dostęp do wyposażonej kuchni i zapasów (woda, kawa, herbata, mleko)
  Wewnętrzna kawiarnia
  Źródło wody mineralnej
  Dostęp do pokoju chillout
  Dostęp do redundantnego internetu
  Sprzątanie codzienne przestrzeni biura
  Media i konserwacja
  Alarm, CCTV, kontrola dostępu
  Obsługa recepcji

  Co mówią nasi Klienci

  caret-down caret-up caret-left caret-right

  W biurze Chillispaces o nic nie trzeba się martwic – od początku biuro jest wyposażone według potrzeb. Także w czasie trwania umowy różne zamówienia są realizowane szybko od segregatora do dodatkowej szafy na dokumenty. Recepcja pracuje na najwyższym poziomie – zawsze można liczyć na uśmiech i na pomoc np. w zorganizowaniu usługi kurierskiej. Nie bez znaczenia jest wygląd biura, ładnie wyposażona kuchnia i ciekawa strefa relaksu dla pracowników.

  Agnieszka Jarska Geo Head Poland w Elevate Services Poland Sp. z o.o.

  Wybór biura Chillispaces w biurowcu Galileo nie był przypadkowy. Biuro usytuowane jest w atrakcyjnej części Krakowa, powierzchnia biurowa jest przestronna i z dużym dostępem do naturalnego oświetlenia. Atmosfera w biurze bardzo ciepła i przyjemna, a obsługa biura profesjonalnie przygotowana. Do wykorzystania w każdej chwili jest kilka sal konferencyjno-szkoleniowych. Całość składa się na bardzo komfortowy poziom pracy.

  Piotr Pachota Peritum

  Chcemy by nasi pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Wierzymy w to, że nowoczesne, wygodne i bezpieczne biuro oraz dostęp do udogodnień mają pozytywny wpływ na efektywność oraz atmosferę w zespole. Ponadto wiele spraw, które musieliśmy organizować samodzielnie, będą teraz obsługiwane przez Chillispaces. Pozwoli nam to skupić się na tym co potrafimy najlepiej – prowadzeniu księgowości naszych klientów 😉

  Anna Grzonkowska Właściciel Tax Office Biuro Rachunkowe