Stylowa przestrzeń dla Twojego biznesu

Poznaj nowe biura serwisowe w Bydgoszczy

Prestiżowa lokalizacja przy Trasie Uniwersyteckiej na przeciwko Galerii Focus Mall.

Agnieszka Pilch

Manager Regionalny

Poznaj nas!

Biura serwisowane Chillispaces.com to:

  • płaskie stawki bez ukrytych opłat, tak by łatwo było planować budżet i skalować Twoje biuro;
  • przestronne, designerskie strefy chillout, w których możesz zorganizować sobie przerwę na kawę czy partyjkę bilardu, ale też event dla Twojego zespołu – tak za to też nie płacisz ekstra!
  • wysokiej jakości, redundantny internet.
  • możliwość wynajmu miejsca w serwerowni.
  • sieć VPN (za dodatkową opłatą).
  • możliwość korzystania z biur w różnych miastach w Polsce.

Innowacja w Bydgoszczy

Na początku drugiego kwartału 2021 roku otwieramy pierwsze powierzchnie biurowe ChilliSpaces w Bydgoszczy. W nowoczesnym budynku biuro-usługowym Preludium na designerskiej przestrzeni 1533 m2 do dyspozycji klientów oddajemy:

47 gabinetów

Strefa Coworkingowa

265 miejsc pracy

Obsługa recepcji

Strefa chillout z bilardem
i konsolami gier

13 sal konferencyjnych

Biura serwisowane

Przestrzenie serwisowane to nowoczesna, elastyczna alternatywa dla tradycyjnego najmu biur. Flex office wyróżniają się wydzieloną i dedykowaną dla Twojego zespołu przestrzenią biurową. Zapewnia ona wszelkie niezbędne udogodnienia umożliwiające swobodne i komfortowe prowadzenie biznesu. Pracownicy do dyspozycji mają: wyposażone biuro, sale konferencyjne, urządzenia biurowe (drukarki, skanery, wyświetlacze multimedialne), szybki i redundantny internet, recepcje wraz z obsługą, kuchnie, kawiarenki, usługę sprzątania, strefę chillout, budki telefoniczne, a nawet pokoje webinarowe do nagrywania podcastów czy relacji wideo.

Co mówią nasi klienci?

Andrzej Straupisz

ACS Polska

Karol Harabasz, MBA, PMP®

ENGINEERING MANAGER

Chilispaces.com łączy w sobie wszystko czego oczekujemy od komfortowego biura. Przestrzeń do pracy i do relaksu, wyjątkowy design połączony z pełną funkcjonalności, 24 godzinny dostęp, obsługę poczty, nielimitowaną ilość kawy, niezliczoną ilość sal konferencyjnych, ale co najważniejsze codziennie spotykamy się tu z uśmiechem i życzliwością obsługi!

Nie ulega wątpliwości, że przestrzenie Chillispaces są wyjątkowe. W obecnym świecie biznesu, jedyną pewną rzeczą jest zmiana - w świetle tak dynamicznych zmian, jakie przechodzi rynek biurowy Chilli doskonale się adaptuje do okoliczności. (... )Skoro o efektywnej pracy mowa, Chilli oferuje wszystko aby zapewnić pracownikom efektywne wykonywanie pracy - co z perspektywy osoby zarządzającej zespołami jest wybitnie ważne. (..) W dodatku, osoby przebywające w biurze mogą razem spędzić czas i wymieniać się doświadczeniami, ideami i pomysłami przy doskonałej kawie, albo podczas gry w bilarda - nawet, w ramach różnych organizacji.

Poznaj nas!

Przyjdź i zobacz, jak wyglądają nasze przestrzenie. Poznaj nasze indywidualne ceny dostosowane do Twoich potrzeb.

Stylowa przestrzeń dla Twojego biznesu

Agnieszka Pilch

Manager Regionalny