Nasze filary

Niezależnie, czy wybierasz jedną z opcji kart klubowych czy też z innej oferowanej przez nas formy najmu, w Chillispaces.com znajdziesz elastyczną alternatywę dla tradycyjnych biur. Flex office to wydzielona i dedykowana dla Twojego zespołu przestrzeń biurowa, ale także sale konferencyjne, recepcja, kuchnie, sprzątnie, media i szybki redundantny internet z tą różnicą, że płacisz tylko za miejsca do pracy, z których korzystasz. Biuro serwisowane to brak wieloletnich zobowiązań i elastyczne dobieranie wielkości biura do Twoich aktualnych potrzeb.

Elastyczne biura

Każde biuro projektowane jest do obsługi różnego rodzaju klientów. Minimalna wielkość biura to 2 osoby, ale nie ma maksymalnego limitu. Klienci mogą dostosowywać przestrzeń do własnych potrzeb. Starannie dobieramy dostawców sprzętu biurowego i przechowujemy zapasy niezbędne do szybkiego przeprojektowania każdej powierzchni biurowej.

Elastyczna aranżacja

Kluczowym elementem efektywnego kosztowo biura serwisowanego jest właściwe podejście na etapie projektowania przestrzeni. Rise.pl wdrożył w biurach modułową koncepcje projektowania, która umożliwia szybkie zmiany układu bez konieczności kosztownych prac związanych z infrastrukturą.

Elastyczna sieć komputerowa

Elastyczna struktura sieci LAN i WiFi z redundantnym szybkim Internetem klasy biznesowej. Każda sekcja biura może być wydzielona i wyposażona we własną sieć i politykę bezpieczeństwa.

Elastyczne warunki najmu

Biura obsługiwane przez Chillispaces nie wymagają długoterminowych zobowiązań klientów. Typowy okres wynajmu w tradycyjnym czynszu w Polsce to 5 lat. Chillispaces zapewnia krótkoterminowy najem dla firm i szybko rozwijających się organizacji.

Płaskie stawki

Czynsz najmu obejmuje wszystkie typowe usługi serwisowanej powierzchni bez dodatkowych kosztów, jeśli nie zostaną wyraźnie zamówione przez klienta.

Misja

Wspierać naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych poprzez zapewnienie ich Zespołom – Pracownikom niebanalnych, funkcjonalnych i bezpiecznych miejsc pracy, z zachowaniem najwyższych standardów i przejrzystości współpracy.

Wizja

Chillispaces to dla nas przygoda. Chcemy tworzyć biura piękne, fantazyjne i niepowtarzalne. Tworzymy miejsca do pracy z niekorporacyjną atmosferą, ale w pełni profesjonalną infrastrukturą na najwyższym poziomie. W dynamicznie zmieniającym się świecie chcemy nie tylko podążać za zmianami, ale też uczyć się od najlepszych i wyznaczać trendy dla naszej branży.