Dobre biuro to: wygodna lokalizacja, stylowe wnętrze, funkcjonalny budynek dopasowany do współczesnych standardów. Bardzo ważne są także wdrożone przez operatora biura rozwiązania technologiczne – wybierając miejsce dla swojej firmy nie można zapominać o jakości łączy internetowych.

Czemu sieć jest tak ważna? Bo zależą od niej m.in. komfort pracy, wydajność, jakość obsługi klientów i komunikacji z nimi, praca z zasobami w chmurze, a ponad wszystko – ciągłość operacji. W Chillispaces.com postawiliśmy na współpracę z Grupą 3S, jednym z liderów usług teleinformatycznych w Polsce. Dzięki temu gwarantujemy szybkie, niezawodne i zabezpieczone łącza internetowe, które wbrew pozorom w wielu polskich biurach pozostają wyłącznie w sferze deklaracji.

Wnętrze biura - Lindego Concept - Coworking

 

Szybka i redundantna sieć

Wydaje się, że najważniejszą cechą dobrego internetu jest jego prędkość. 1000mbps (1Gbps) to bardzo dobry wynik, umożliwiający swobodną, sprawną pracę dla całej firmy. Taką właśnie szybkość oferują wszystkie biura serwisowane Chillispaces.com. To, na co rzadziej zwraca się uwagę, a jest niezwykle istotne dla firm opierających się na działaniach online, to  redundancja sieci. Stanowi ona ponadstandardowe zabezpieczenie światłowodów oraz wszystkich elementów infrastruktury sieciowej, którymi dostarczany jest internet.

Redundancja zapewnia działanie sieci nawet, gdy dojdzie do awarii łącza głównego spowodowanej np. przez koparkę pracującą na sąsiedniej budowie czy inne losowe zdarzenia. Sieć do naszych biur doprowadzona jest bowiem dwoma niezależnymi trasami. Redundancja sieci to element nie tyle atrakcyjny, co kluczowy. Wiedzą o tym firmy, dla których dostęp do sieci jest jedną z podstaw działania – choćby z branż IT, e-commerce, finansowej czy reklamowej. Brak dostępu do internetu powoduje kosztowne przestoje, brak kontaktu z klientami, trudności w przesyle strategicznych plików czy trudności w telekonferencjach. Redundancja to nie gadżet, ale konieczność.

Bezpieczne i elastyczne łącza

Nasza współpraca z firmą 3S umożliwia także dużą sprawność i zwinność w działaniu, dzięki wieloletnim doświadczeniom partnera. Potrzeby naszych najemców wymagają często uruchamiania ad-hoc dedykowanych łączy, w krótkim horyzoncie czasowym. Dzięki elastycznie zaprojektowanej sieci i efektywnemu podejściu biznesowemu, wybór padł na Grupę 3S.

Ta współpraca gwarantuje też większe bezpieczeństwo dla klienta końcowego, bo co najmniej raz na pół roku oraz za każdym razem, gdy jest taka potrzeba, przeprowadzane są testy bezpieczeństwa, np. związane z atakami hakerskimi. Badana jest wrażliwość sieci, by mieć pewność, że urządzenia sieciowe oraz systemy serwerowe Chillispaces.com są zaktualizowane i odporne na próby nieautoryzowanego dostępu z zewnątrz.

Stabilne łącze jest szczególnie istotne w obecnej sytuacji. Wiosną w trakcie pandemii, gdy praca w znacznym stopniu została przeobrażona w tryb zdalny, wiele firm przyznawało, że ich sieć jest przeciążona. Wpływało to negatywnie na prędkość przesyłu danych. Wzrosło znaczenie dostępu do miejsc, gdzie sprawność łączy gwarantuje stabilną i płynną pracę. Mając to na uwadze, uczyniliśmy szybką i w pełni zabezpieczoną sieć jednym z filarów naszej oferty dla klientów.

O ofercie biur serwisowanych Chillispaces.com przeczytasz więcej pod linkiem: https://chillispaces.com/oferta/biura-serwisowane/

 

+48-12-376-42-94

letsgo@chillispaces.com

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz

Napisz do nas